2 lipca, 2022

Inspirująca moda online i nie tylko– skąd wiedzieć, co będzie trendy tej wiosny?

Moda zmienia się szybciej, niż większość z nas jest w stanie za tym nadążyć. Wiosna to często ten okres w roku, kiedy mamy zwiększoną ochotę na nową garderobę i łatwiej inspirujemy się pomysłową modą, którą oferuje niejeden sklep odzieżowy online. Bądź jedną z najmodniejszych osób w swoim towarzystwie tej wiosny, zwracając uwagę na to, co wychodzi spod ręki projektantów, robiąc zakupy wcześniej niż koleżanki i znając podstawy wiosennej mody 2021.

Jak być na bieżąco z wiosennymi trendami?

Jeśli należysz do klasycznych trendsetterek, które starają się wyprzedzić modową konkurencję, uzupełniając swoją szafę o odpowiednie ubrania na odpowiedni sezon – musisz znać sklep odzieżowy online, który zawsze pozostaje na bieżąco z modowymi nowościami. Idealnym tego przykładem jest butik LaLaLa – to sklep odzieżowy online, gdzie już zimą możesz znaleźć trendy ubrania zachęcające do kompletowania swojej wiosennej garderoby. Zaglądając do jego kategorii na bieżąco, możesz być pewna, że zawsze będziesz na czasie – a właściwie przed czasem, jeśli chodzi o trendy, aktualnie te wiosenne.

Gdzie jeszcze szukać modowych inspiracji na wiosnę 2021?

Owszem sklep odzieżowy online to pierwszy punkt odniesienia, ale dla prawdziwej fashionistki kochającej modę nie powinien być jedynym źródłem inspiracji. Warto również przeglądać magazyny modowe, gdzie zawsze można znaleźć pomysły na stylizacje. Chodzi zarówno klasyczne czasopisma takie jak Vogue, czy Cosmopolitan, jak i ich online odpowiedniki. Co ważne, zwykle pozostają one w kontakcie z największymi nazwiskami w świecie mody, czy projektantami odzieży i często publikują recenzje pokazów na wybiegu. Nie można mieć bardziej rasowego źródła inspiracji niż ten! Po takiej lekturze będziesz dobrze wiedzieć, czego szukać, przeglądając swój ulubiony sklep odzieżowy online. Możesz nawet zdecydować się na prenumeratę, aby zawsze mieć pod ręką najlepsze porady modowe na kolejne sezony. Często nawet wychodzi to korzystniej cenowo.

Poza tym – przeglądaj media społecznościowe. Coraz częściej ludzie używają Internetu do rozpowszechniania swoich osobistych rekomendacji modowych, co jest świetnym sposobem, aby uzyskać co nieco więcej informacji na temat wiosennej mody.

Chodzi głównie o portale takie jak:

  • Instagram,
  • Pinterest,
  • Tumblr.

Co ważne – mają one nawet specjalne sekcje poświęcone modzie.

Blogi modowe – idealne uzupełnienie wiedzy o sezonowych trendach

Blogi, podobnie jak modny sklep odzieżowy online, social media czy prasa – to kolejne świetne miejsce do poznania różnych trendów na całym świecie. Dlatego koniecznie znajdź swoje ulubione blogi modowe. Wiele marek, projektantów i fashionistek publikuje w Internecie swoje inspiracje, a także zalecenia dotyczące miejsc, w których można znaleźć najlepsze nowe ubrania. Również wspomniany wyżej sklep odzieżowy online – butik LaLaLa prowadzi swojego bloga, gdzie umieszcza pełno stylowych wskazówek.

Możesz z niego skorzystać, ale też możesz poszerzyć zakres swojej modowej wiedzy i w Google wpisać frazę taką jak na przykład „Wiosenne blogi o modzie”. Następnie przejrzyj kilka, aby wśród nich wyselekcjonować te, które prezentują stylizacje najbliżej do Twojego wyczucia gustu. Ba! Istnieją witryny internetowe oparte na tym pomyśle, które pomagają zawęzić wyszukiwanie, aby wyświetlić tylko te modowe trendy, które pasują do wybranego przez Ciebie sezonu, czy innego kryterium. W ferworze przygotowań do nowego sezonu, zapisuj od razu co Ci się podoba i sprawdź, czy Twój ulubiony sklep odzieżowy online ma coś do zaproponowania w tym stylu. Będziesz o duży krok przed koleżankami!