27 lipca, 2021

Czym wyróżniają się lody proteinowe?

Lody proteinowe to spora nowość w świecie bardzo zdrowych słodyczy i jedna z ciekawszych propozycji dla konsumentów zainteresowanych zachowaniem świetnej sylwetki, przy jednoczesnym zaspokojeniu pragnienia na coś wyjątkowo dobrego. Dlaczego dostawca lodów proteinowych to dobry kontakt?

Przewaga białka w diecie to dobry pomysł

Lody proteinowe to można powiedzieć lody wyróżniające się wysokobiałkową strukturą, docenianą przede wszystkim przez osoby aktywne fizycznie, celujące we właściwy bilans kaloryczny. Standardowe lody to bomba kaloryczna, praktycznie wykluczona z diety sportowca, natomiast dostawca lodów proteinowych gwarantuje zbilansowane, do tego wspomagające regenerację smaki. To zatem bardzo ciekawa perspektywa, jeżeli w diecie nie chcesz rezygnować z drobnych przyjemności, bez wpędzania się w poczucie winy. Lody wysokobiałkowe, proteinowe występują najczęściej w automatach, a to już dobra okazja na prowadzenie ciekawego biznesu, szczególnie latem. Większość klientów wraca po kolejne lody proteinowe znacznie częściej niż po standardowe ze względu na brak uczucia niezdrowego wypełnienia i często niższą cenę.

Nie tylko dla aktywnych fizycznie

Dostawca lodów proteinowych współpracuje najczęściej z wieloma dietetykami, nawet niektórymi markami cateringowymi, czy po prostu sprzedawcami lodów pragnącymi rozszerzyć ofertę. Maksymalizacja białka w diecie to jedno z lepszych założeń, nie tylko dla osób uprawniających konkretne dyscypliny, tylko dla zwykłych ludzi pracujących, czy to fizycznie, czy umysłowo. Przewaga białek nad tłuszczami oraz węglowodanami prowadzi do przyśpieszenia metabolizmu, właściwie przez cały dzień.