Zalety systemu astarcms

prosty łatwy dobry cms

Prostota obsługi

AstarCMS jest stworzony dla potrzeb innych, szukających dobrych, rzetelnych rozwiązań w dziedzinie zarządzania treścią stron WWW. Tworząc aplikacje mieliśmy na uwadze stworzenie systemu, który będzie przyjazny dla jego użytkownika. Program cms ma postać plastyczną w odbiorze. Grafika jest ergonomicznie dostosowana do potrzeb klientów. Obsługa panelu administracyjnego jest łatwa i przyjemna. Wykorzystane w systemie standardowe ikony i interfejsy nadają dobrą koordynację pracy. Prosty system cms jest gwarancją sprawnego zarządzania treścią strony WWW.

Lista ↑
technologie cms

Nowoczesne technologie

Projektowanie stron WWW w oparciu o system cms jest nastawione na nowy odbiór sztuki, jakim staje się dzisiaj nowoczesny webdesign. Wymaga on zastosowania nowoczesnych technologii, które integralnie tworzą mocną stronę systemu AstarCMS dla potrzeb każdej firmy, dopasowując się do zróżnicowanych wymagań klientów. Szeroki wybór modułów stworzonych za pomocą najnowszych narzędzi informatycznych wykorzystywanych przez najlepszych webdesignerów i webdeveloperów na całym świecie to jedno z wielu zalet systemu AstarCMS.

Lista ↑
moduły cms

Modułowa architektura

Tworzenie użytecznych stron WWW zachowuje architektoniczne podejście budowy każdego modułu, by zapewnić klientowi jak najlepsze, często indywidualne rozwiązania. Każdy moduł zawiera osobne wejście oraz potrzebne wtyczki i aplikacje, które są zarządzane przez administratora. Przez to są niezależne od siebie i mogą być dalej rozwijane w późniejszych etapach tworzenia systemu cms, zachowując własną stabilność projektowania.

Lista ↑


bezpieczeństwo cms

Bezpieczeństwo

Strona WWW zarządzana przez system cms wymaga nadania jej odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Przygotowane w tym celu logowanie oparte o autoryzację użytkownika zabezpiecza treści strony internetowe w serwisie. Aktualizacje serwisu odbywają się na serwerze redakcyjnym, co zapewnia poufność informacji jeszcze nieopublikowanych. Administrator przekazuje wszystkim takie prawa, jakie są niezbędne do pracy danego użytkownika. Całość systemu archiwizuje historię wprowadzanych i zatwierdzanych zmian w serwisie.

Lista ↑
korzyści i zalety system cms

Oszczędność
i efektywność

Nie do przecenienia w systemie AstarCMS są obniżone koszty pracy własnej i czas jaki poświęca się na wdrożenie tego systemu. Nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania. Dla potrzeb klienta można dodawać moduły i je modyfikować. Ponadto łatwy i prosty system cms jest przystępnym rozwiązaniem dla osób, które można zaangażować do pracy, bez konieczności posiadania specjalistycznych umiejętności.

Lista ↑
spradzony cms

Sprawdzony w praktyce

AstarCMS jest systemem sprawdzonym i z powodzeniem wykorzystywanym w wielu stronach internetowych. Korzystają z niego firmy różnych branż o różnej skali i profilu działalności. Jest funkcjonalny zarówno dla rozbudowanych witryn internetowych, portali jak i mniejszych - nastawionych na lokalny rynek. System jest wygodny w użyciu, ponieważ zaprojektowany jest na bazie elastycznych, dobrze do tego wyselekcjonowanych komponentów.

Lista ↑


cms strony internetowe

Wsparcie dla pozycjonowania

Dobry system cms to taki, który jest prosty, ale zarazem wielofunkcyjny. Rozwiązanie takie daje rozbudowane możliwości. Pozycjonowanie staje się przez to bardziej efektowne. Można zarządzać elementami pozycjonowania od strony panelu administracyjnego, dowolnie konfigurując tytuł strony, dobierając słowa kluczowe, zamieszczając je w odpowiednich kategoriach. Generacja linków odbywa się również niezwykle prosto i nie wymaga większej znajomości pozycjonowania. Ponadto odnośniki mają przejrzystą formę bez zbędnych parametrów i zmiennych, co przekłada się na ich wysoką jakoś dla indeksacji strony przez roboty sieciowe wyszukiwarek internetowych takich jak np.: Googlebot.
Zapoznaj się z proponowaną przez nas ofertą pozycjonowania systemu CMS klikając tutaj.

Lista ↑
cms bielsko

brak znajomości programowania

Obsługa panelu administracyjnego nie wymaga od użytkownika znajomości technik programowania oraz tworzenia stron www, ponieważ funkcjonalność tego systemu cms jest dostosowana do poziomu każdego użytkownika, przez zastosowanie prostych procedur i intuicyjnych reguł znanym każdemu choćby z programu Microsoft Word. Każdy administrator czy redaktor odnajdzie się w systemie AstarCMS, a tworzenie swojej strony www stanie się czystą przyjemnością dla niego.

Lista ↑
cms bielsko biała

elastyczność i integracja

Nasza platforma cms jest dostosowana do potrzeb klienta. Elastyczność sprawia, że dostosowujemy wszystkie moduły systemu do konkretnych działań, a konfigurując je zapewniamy integracje z innymi modułami lub zewnętrznymi systemami. Dlatego system AstarCMS nie jest systemem zamkniętym ale otwartym, ciągle doskonalącym swoje zaplecze panelu administracyjnego.

Lista ↑


wydajny cms

Wydajność i szybkość działania

Dla wdrożenia systemu cms postawiliśmy na efektywność działania, która zapewnia po pierwsze szybką reakcje na zmiany, a po drugie wydajność staje się przez to jeszcze bardziej użytkowa. Zasoby te sprawiają, że moduły cms są praktyczne w zastosowaniu, a najważniejszą ich zaletą jest to, że nic nie marnuje się w systemie AstarCMS, ponieważ wszystko posiada określone role i funkcje. Czas i wydajność pracy jest jednym z priorytetów sytemu AstarCMS.

Lista ↑
dostępny cms

Dostępność

System AstarCMS posiada niezależny dostęp do panelu administracyjnego z każdego miejsca na świecie. Potrzebny jest tylko komputer lub urządzenie mobilne z dostępem do Internetu i przeglądarka internetowa. Wszelkie zmiany i aktualizacje swojej strony WWW można przeprowadzać z dowolnego miejsca na świecie. Brak konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania sprzyja lepszej pracy i użytkowaniu systemu.

Lista ↑
astar cms

gwarancja i obsługa techniczna

Każda stworzona przez naszą firmę strona www wykorzystująca system AstarCMS, zgodnie z umową objęta jest roczną gwarancją jakości. Przez ten okres zobowiązujemy się do darmowych poprawek i napraw wynikających z wadliwego zaprogramowania systemu. Dodatkowo okres gwarancji obejmuje pomoc techniczną i konsultacje w zakresie użytkowania i pracy z systemem AstarCMS.

Lista ↑