moduły systemu zarządzania treścią AstarCMS

Zarządzanie strukturą menu

Możliwość definiowania struktury menu głównego to niewątpliwie standard działania każdego systemu zarządzania treścią cms. Pełna administracja i zarządzanie strukturą strony w wielu poziomach nawigacyjnych menu daje pełny komfort pracy i satysfakcję z tworzenia strony www wedle swojego uznania.
AstarCMS jest tak zbudowany aby umożliwić tworzenie stron o wielopoziomowej strukturze. Dzięki temu Klient może konstruować bardzo obszerne serwisy o nieograniczonej liczbie podstron oraz rozbudowanej i jednocześnie klarownej strukturze. Taka budowa strony jest niezwykle korzystna przy bardzo dużej liczbie podstron, ponieważ menu nawigacyjne strony staje się czytelne co ułatwia poruszanie się po serwisie i poprawia przejrzystość treści w nim zawartych.

Idea tego modułu opiera się na dodawaniu nieograniczonej liczby podstron do struktury menu serwisu www. Takie rozwiązanie umożliwia w każdym momencie rozbudowę serwisu poprzez edycję lub przeniesienie danej pozycji w menu. Moduł ponadto pozwala na konfigurację odnośnika dla każdej podstrony. Może to być odnośnik (link) generowany automatycznie przez system w postaci przyjaznych adresów URL lub podany przez użytkownika.