moduły systemu zarządzania treścią AstarCMS

Artykuły / blog

Ten dział funkcjonuje na podobnej zasadzie jak moduł Aktualności, przy czym jest bardziej rozbudowany i funkcjonalny. Moduł artykułów przedstawia dowolne grupy tematów prezentujące ciekawe artykuły, które zainteresują odbiorcę i staną się dla niego źródłem wiedzy i informacji z Twojej strony www. Blog zawiera systematyczne, samodzielne wpisy jego twórcy, które są ułożone chronologicznie. Jest to bardziej indywidualna wypowiedź i forma dzielenia się z odbiorcami wiadomościami.

Pojedynczy artykuł składa się ze wstępu oraz treści właściwej, w której można oprócz treści umieszczać elementy graficzne. Do każdego artykułu można dodać ikonę, zdjęcie miniaturkę prezentowaną na liście artykułów obok tytułu i wstępu. Zarządzanie treścią odbywa się poprzez edytor tekstowy szczegółowo opisany w module "Zarządzanie treścią strony".

Tak jak inne moduły, artykułu muszą być aktywowane przed publikacją. Możesz zapisać artykuł jako szkic i opublikować w serwisie kiedy indziej. Dostęp, redagowanie i modyfikacja artykułów może być uzależniona od rodzaju uprawnień redaktora (administratora). Wykorzystując obecne trendy nowoczesnego marketingu internetowego doskonałym rozwiązaniem jest integracja tego modułu z modułem mediów społecznościowych.